Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3614 hodnocení
5
3449x
4
45x
3
12x
2
6x
1
102x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JM
Jitka Malárová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2024
velmi spokojená
DD
Dagmar Denerová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2024
Ano, spokojena, s obchodem i botami.
AŠ
Alena Šimůnková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2024
Vše perfektní jako vždy!!!
MS
Marie Staňkovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2024
MŠ
Marie Šedinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2024
GO
Gabriela Obrancova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2024
LJ
Ladislava Jílková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2024
Jsem velmi spokojená s formou prodeje i s botami, děkuji a doporučuji.
HH
Hana Hanušová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2024
JB
Jana bohmova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2024
Ano
AN
Alan Novak
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2024
M
Mirka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2024
Objednala jsem si už třetí boty a jsem moc spokojená, dobře padnou a obrázek se shoduje se skutečností.
EV
Erika Valentová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2024
DH
Danuše Heringová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2024
JT
Jana Trefná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2024
Velmi hezké boty, velikost sedí . Velmi rychlé dodání. Mohu doporučit.👍
BB
Bc. Zdeňka Brijarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2024
Velmi spokojená. Velmi rychlá dodávka a perfektní komunikace. Zboží v pořádku.
MK
Marie Klírová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2024
Boty odpovídají mým představám. Bílé mokasíny dost vržou. Snad se to dá vyřešit. Jinak vše v pořádku.
JM
Jarka musilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2024
OS
olga strnadová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2024
HC
HS LINE Cabadajová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2024
EM
Eliška Michalková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2024
Příště o číslo větší.. vršek dost stahuje nárt, noha se více potí a přes děrovaný vršek nevětrá..
