Výměna | vrácení | reklamace

Reklamace

Lhůta pro uplatnění reklamace je 24 měsíců.

Reklamační řízení bude zahájeno, jakmile zákazník předloží kompletní reklamované zboží, vyplněný reklamační list a prokáže nákup reklamovaného zboží - nejlépe nákupním dokladem. Zboží musí

být řádně vyčištěno (u obuvi i podešev),vysušeno, zbaveno veškerých nečistot a hygienicky nezávadné. Zaslání špinavého či nevysušeného zboží si prodejce vyhrazuje právo reklamaci z hygienických důvodů zamítnout.

Reklamace bude vyřízena v co nejkratším možném termínu, nejpozději však do 30 dní ode dne dodání reklamovaného zboží prodejci.

Zákazník si může zvolit způsob vyřízení reklamace (oprava, výměna, vrácení peněz), avšak je pouze na prodejci, jakým způsobem reklamaci vyřídí a zda k přání zákazníka přihlédne.

Musí obuv vydržet po celou dobu záruční lhůty?

Záruční doba a životnost zboží jsou různé pojmy. Životnost zboží je dána způsobem a intenzitou používání a nemusí být vždy stejná jako záruční doba. To znamená, že při intenzivním používání může být životnost kratší než záruční doba. Např. při intenzivním užívání se i podešev obvyklé kvality opotřebuje rychleji než při občasném použití - životnost podešve a tím i obuvi je tedy kratší než záruční doba. Také nedostatečná údržba nebo používání obuvi k nevhodnému účelu podstatně zkracuje její životnost. 

* Musím obuv reklamovat ihned po projevení vady?

Reklamaci je nezbytně nutné uplatnit bez zbytečného odkladu ihned, jakmile se vada projeví. Prodlení při pokračujícím užívání zboží může zapříčinit prohloubení vady, znehodnocení zboží a může být důvodem k odmítnutí reklamace.

Reklamační list ke stažení zde.

 

Výměna a vrácení zboží

Aby byl proces návratu zboží co nepohodlnější, připravili jsme pro Vás jednoduchý formulář ,který jste obdržela v tištěné verzi v balíčku, společně s obuví. Stačí jen vyplnit, přiložit fakturu a zaslat na korespondenční adresu DoAndBe s.r.o., Třebízského 1481, Frýdek-Místek 73801. Výměna a vrácení zboží je možná ve 14 denní lhůtě, která začíná běžet dnem vyzvednutí nebo převzetí balíku.

Při výměně je potřeba provést novou objednávku na zboží, o které máte zájem. Do poznámky však připište slovo VÝMĚNA. Tímto si obuv zarezervujete, aby nebyla vyprodána při procesu výměny. Po přijetí objednávky vám bude částka upravena dle původní ceny obuvi, tzn, že se bude jednat o doplatek, přeplatek, či výměnu kus za kus, tedy bez doplatku. Poté odešlete nechozenou obuv a to přes Českou poštu balíkem do ruky, nebo zásilkou s označením BA. Případně jiným přepravcem a to zásilkou, která má sledovací číslo. Vracet nezasílejte expresním dodáním,  (zboží, které chce vyměnit) na naši adresu DoAndBe s.r.o., Třebízského 1481, Frýdek-Místek 73801 a to bez dobírky! Jinak nebude zboží přijato.  

Poštovné při výměně je vždy v režii zákazníka. (Jak při zaslání obuvi zpět k nám, tak při zaslání nové obuvi směrem k zákazníkovi.) 

Můžete si předplatit zpětné vrácení. Balíček můžete odevzdat na jedné z cca 2000 poboček Zásilkovny po celé republice. Stačí nahlásit kód, který od nás obdržíte v emailu a oni nám zásilku vrátí během několika dní. Tento kód můžete využít v případě vrácení do 14 dní či výměny zboží.
Doplněk je nepřenosný, a je možné ho využít pouze pro objednávku, ke které byl zakoupen. Naleznete jej v prvním kroku košíku - JEDNODUCHÉ VRÁCENÍ ZBOŽÍ.

Za zakoupené doplňkové služby - Jednoduché vrácení zboží | Vrácení zboží do 30 dnů | Pojištění zásilky - se peníze při vrácení zboží nevrací.

Formulář k vrácení zboží zde.

 

Nevyzvednutý balík/ Nepřijatý balík

V případě, že si omylem nebo úmyslně nepřevezmete balík a k nám tato zásilka dorazí jako nevyzvednutá či nepřijatá, budeme vás ihned informovat emailem. Zboží bude skladováno po dobu 10 dní, následně bude dáno zpět do prodeje. Skladné za každý započatý kalendářní den je 10 Kč. Pro znovu zaslání je zapotřebí uhradit platbou převodem celou částku i s dalším poštovným + skladné do doby, než nám napíšete email. Toto datum je rozhodné k ukončení účtování skladného.

Pokud byste již o balík neměl/a zájem, přesto se nám ozvěte. Jak je uvedeno v obchodních podmínkách, které při nákupu odsouhlasíte, po nevyzvednutí balíku jste vedena v interní evidenci a v případě neuhrazení poplatků souvisejících s nevyzvednutým/nepřijatým balíkem vám již nebude zasláno další zboží na dobírku. Z této evidence vás vymažeme až po uhrazení veškerých pohledávek.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení