Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3614 hodnocení
5
3449x
4
45x
3
12x
2
6x
1
102x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KV
Kateřina Vojtková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2024
Spokojená
IK
Ivana Kašparova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2024
SR
Silvia Rontoova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2024
Jsem velice spokojená s nákupem z tohoto obchodu.budu i nadále nakupovat.Můzu doporučit.
JH
Jitka Hrubínová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2024
Vše v pořádku, rychlé dodání.
JI
Jana Ikášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.9.2024
Moc překvapivě
JH
Jana hodačová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.9.2024
vše ok
OH
Olga Holková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.9.2024
já jsem spokojená Olga
JM
Jana maceckova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2024
Já jsem spokojena
BH
Blanka Hadkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2024
JK
Jitka Keplová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.9.2024
PP
Petra Pechačková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.9.2024
MJ
Miloš Juhás
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.8.2024
PN
Pavlína Nekvindová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.8.2024
EŠ
Eva Šollerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.8.2024
RM
Radka Mejzlíková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
30.8.2024
Obchod o.k., produkt už méně - na svrchní straně je velmi tvrdý šev, vedoucí přes prsty, jehož tlak bolí při každém kroku. Materiál, ač se jeví být "textilní", je tvrdý, umělý, nepříjemný, netvárný.
rychlost, spolehlivost
doporučuji
BB
Blanka Broulíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2024
VJ
Věra Jiroušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2024
Nakupovala jsem poprvé, objednávka přišla brzy, tenisky jsou pohodlné,velikost souhlasí
JV
Jana Vašíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2024
MŠ
Marie Šmídová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2024
Baleríny se mi líbí ,ale v pravé botě se shrnuje stélka . Používám do botů ťapky aby ch neměla stélku zničenou, ale pokaždé se stélka shrne a na ťapkách mám lepidlo. Nevím co s tím zda to mám reklamovat. Děkuji za odpověď
