Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3614 hodnocení
5
3449x
4
45x
3
12x
2
6x
1
102x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KG
Květoslava Glacová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2024
LV
Liběna Vobořilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2024
IB
Ivana Blacka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2024
MM
Marcela Matysová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2024
rychlé vyřízení objednávky a spokojenost se zbožím vše OK
LP
Laděna Prná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2024
Velká spokojenost, rychlé jednání.
AB
Alena Brůžová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2024
Ano jsem velmi spokojená s rychlým dodáním i pěknými botami.
TM
Tereza Meluzínová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2024
Velmi rychlé dodání. Spokojenost.
JB
Jana Bořecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2024
Rychlé dodání, zboží je kvalitní, velká spokojenost
MC
Miloslava Charvátová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2024
Ano,jsem velmi spokojená,jak rychlým dodáním,tak pěknými botami v příjemné ceně.
E
Eva N
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2024
Spokojenost zejména za rychlé dodání.
IZ
Ilona Zavřelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2024
IA
Ivana adltovaI
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2024
MF
Milada Fitzková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2024
EH
Eva Hablova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2024
Ano
PF
Pavla Florusova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2024
VK
Věra Krejčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2024
RS
Rostislav Scholaster
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2024
Moc
MF
Michaela Francová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2024
Rychle dodani, vyrobek splnil ocekavani, dobra a rychla komunikace obchodu. Boty byly male, ale vymena probehla okamzite bez sebemensich problemu
DP
Danuše Paličková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2024
IH
Ilona heinichova
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2024
nedoporučuji lidem, kteři maji zvyšený nart.Obuv je malo vykrata na vrchnim dile.A při obuti se utrhli poutka na knoflik....
