Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3614 hodnocení
5
3449x
4
45x
3
12x
2
6x
1
102x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AM
Anna Mudrunkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.2.2023
Naprostá spokojenost,nakoupila jsem už víckrát a když potřebuji nějaké botky vždy kupují v tomto obchodě.
AV
Anna Vodáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.2.2023
krásná teplá obuv za vynikající cenu
MO
Monika Olexová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.2.2023
Vše OK
MJ
Marcela Jiskrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2023
HC
Hana Cagášková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2023
EV
Eva Vítkovičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2023
VV
Věra Vacková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2023
MD
Martina Dulovcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2023
BZ
Božena Zajícová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2023
spokojená
KH
Kateřina Havlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2023
Vše super
PZ
PnMO sklad Zelenková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2023
Jsem spokojena, zboží bylo doručenno v krátké době. Boty jsou pohodlné.
KK
Květa Kovaříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2023
Zatim jsem spokojená hlavně včasné dodání a bohatý výběr nabízeného zboží. Doporučuji
RB
RŮŽENA BEDNÁŘOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2023
Za tu cenu spokojenost jednu sezonu vydrží .
MV
Marie Vavřínová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2023
Ano vše ok:-) jsem spokojená
JŠ
Jarmila Školoudová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2023
Ano jsem spokojena děkuji Skoloudová
SŠ
Soňa Švajková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2023
velký výběr, rychlé sdodání, nekomlikované vrácení
BM
Božena Molcarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2023
Vše ok, doručení rychlé, botičky moc hezké - ještě jsem je nevyzkoušela mám je na únorovou oslavu - tak uvidme
MV
MIROSLAVA VOHNOUTOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.1.2023
KM
Kamila Miková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2023
Dobrý den,
jsem velmi spokojena.Boty jsou lehké a velmi dobře se nosí.DOPORUČUJI.
ET
Eva Túmová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2023
dobrý den, po výměně jsou opět boty sice krásné, ale neustále se mi vyzouvá pata, potřebuji pevné boty, jsem už v důchodu, takže mi ty to boty nevyhovují, omlouvám se a musím vrátit
