Powered by Smartsupp

O nás

   Vítejte!

 Jsme rádi, že jste tady s námi a vítáme vás v našem e-shopu. Najdete zde nejen široký výběr obuvi, ale také pohodlný a spolehlivý zážitek nakupování od samého začátku, až do konce z pohodlí domova. Chtěli bychom vám tedy dnes představit celý proces, od okamžiku, kdy přijmeme zboží, po expedici a přípravu balíčků k odeslání do vašich rukou. Jste připraveni?

 Dlouhá cesta začíná pečlivým výběrem exkluzivních kousků, u kterých jsme pevně přesvědčeni, že zaujmou nejvíce. Tyto kousky jsou vybírány s ohledem na jejich kvalitu, design a originalitu, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší. V druhé fázi přejdeme k objednání u našich spolehlivých dodavatelů, kteří se nacházejí po celé Evropě. Vždy netrpělivě očekáváme příjezd nové dodávky zboží přímo do našeho skladu ve Frýdku-Místku, ve které jsou nejen nové modely, ale i oblíbené, které se hned vyprodají.

  Před uložením zboží do skladu začíná fáze důkladné kontroly a měření. Naše šikovná kontrolorka kvality otevírá každý karton a každou krabici s pečlivostí a precizností, protože víme, jak je pro vás důležité dostat to nejlepší. Důkladná kontrola velikosti, barevnosti a kvality, včetně detailů jako je lepení a šití, je standardem pro každý pár. Pokud nějaký pár není na první pohled dokonalý, nedáváme mu sbohem, ale nabízíme mu šanci v kategorii "S vadou na kráse", kde můžete takové boty pořídit se super slevou.

Poté přichází měření. Každý model je pečlivě změřen tak, aby skvěle padl. Délky stélek následně zapisujeme do tabulky, kterou najdete u jednotlivých modelů na e-shopu. 

Následuje focení. Fotografie, které vidíte jak na e-shopu, tak sociálních sítích, si fotíme zcela sami v malém ateliéru, abychom co nejvíce přiblížili jejich vzhled a charakter. Každý detail je důležitý, a proto se snažíme zachytit všechny aspekty boty tak, aby bylo jasné, jak vypadá z různých úhlů pohledu. Fotky a videa jsou tudíž věrným zrcadlem reality, které vám mohou pomoci lépe si představit, jak boty vypadají v reálném životě. 

Velice důležitou součástí propagace je Instagram a Facebook, kde pravidelně sdílíme fotografie bot a nejen fotografie. Vytváříme zde i krátká videa, různé soutěže a akce. Naše sociální média jsou místem, kde se propojuje komunita milovníků módy. Chceme nejenom prezentovat krásné produkty, ale také vytvářet inspirativní obsah, který zaujme a osloví každého z vás. 

Vše je nafoceno a přichází na řadu minimální korekce fotografií, které jsou následně doplněny o název, popis a cenu, čímž jsou boty připraveny k zobrazení na e-shopu. V této fázi se těšíme na první objednávky a sledujeme, jak si daný model povede a zda máme přiobjednat u dodavatelů a výrobců další kousky.

V předposlední fázi získávají boty své místo ve skladu, který slouží jako jejich přechodné útočiště před cestou třeba právě k vám. Pracovníci z expedice pečlivě organizují a zaznamenávají každý model, který přichází a odchází. Boty jsou zatříděny do skladových prostor. Všechny produkty na e-shopu jsou skladem a připraveny k odeslání. To znamená, že jakmile uskutečníte objednávku, máme vše, co potřebujeme, abychom boty co nejdříve poslali. Spokojenost zákazníků a rychlost dodání jsou zkrátka prioritou. 

                                                               

Jdeme do finále!! Pečlivé zabalení a příprava bot k odeslání. Každou objednávku, kterou obdržíme balíme s láskou a utvrzuje nás v tom, že tato práce má smysl a že nabízené produkty mají skutečnou hodnotu.        

                              

A na konec bychom chtěli dodat ještě pár řádků s vřelým poděkováním. Každý, kdo se rozhodne a vybere si z naší nabídky zboží, se stává cenným partnerem. Oceňujeme důvěru, kterou projevujete tím, že se stále vracíte. Vaše spokojenost je velkým potěšením a motivací, která nám dává možnost růst a rozvíjet se. Svědčí o tom bezmála téměř 6 tisíc pozitivních recenzí, které najdete na Heurece, Zboží.cz nebo přímo na stránkách e-shopu.

 Z celého srdce DĚKUJEME!!