Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3614 hodnocení
5
3449x
4
45x
3
12x
2
6x
1
102x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JH
Jaroslava Hoosová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.7.2024
JU
Jana Urbánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.7.2024
Velmi spokojena.
ZR
Zdena Rosecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.7.2024
Spokojeni
HP
Hana Pavlíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.7.2024
Hezké zboží za dobré ceny.
Jsem spokojená.
Mč
miroslava čápová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.7.2024
Jsem nadmíru spokojená .
VJ
Vlasta Jánská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.7.2024
MH
Marie HŘEBAČKOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.7.2024
Jsem velmi spokojená.
AH
Anna hrubá
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2024
obchod je v pořádku, ale boty bohužel nosit nemohu.Mám sice xkrát vyzkoušenou a zakoupenou obuv RIEKER ale tyto botičky, které se mi na první pohled zalíbily by si zasloužily upozornit jen na širokou nohu, a tu já nemám boty mi padají . No nevadí snad je někomu věnuji. Takže boty velikost 39 sedí ale pouze na nohu širokou jinak s nohy padají a to já sinemohu dovolit,protože je mi už 94 let . Přesto mám ráda krásné boty. Itak vám děkuji, je to moje chyba. Snad někdy příště, pokud ještě nějaké bude Anna Hrubá Brno,
VJ
Věra Jindrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2024
MK
Martina Kadlecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2024
S tímto obchodem jsem velmi spokojená.Zboží mi bylo doručeno v pořádku a rychle.Děkuji a doporučuji.
IV
Ivana Vondrovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2024
Vše OK
AŠ
Alena Šišková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
21.7.2024
Bílé krajkové tenisky na platformě jsou velmi hezké, ale nepraktické. Nedá se v nich chodit. Platforma je na jemnou krajku moc těžká, takže nedrží na patě. Pro ty, kteří by si nevěděli s botkama rady, tak nevím, jestli by je obnosili.
MŮJ TIP: na tenisky jsem našila po obouch stranách v místě kotníků bílé šňůrky, vzhled to nezkazilo a nyní se dají nosit, i při rychlejší chůzi. ( nebo se třeba může na nich našít i bílá guma přes nárt)
Jinak jsem ovšem s firmou S Boty.cz velmi spokojená a budu u nich nakupovat i nadále.
AK
Anna Křapova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.7.2024
Spokojenost.vše v pořádku Děkuji
VP
Věra Prusková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
19.7.2024
Nejsem spokojená s výrobkem
ZV
Zdena Vybíralová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.7.2024
Vše OK, velmi spokojená
AB
Anna Bílková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.7.2024
Velmi spokojená jak z prodejem tak i s výrobkem
JP
Jindřiška Práßkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.7.2024
Vše v pořádku. Rychlé dodání, bohužel mi boty byly malé tak jsem vracela.
IK
Iva Konvalinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.7.2024
HH
Hana Holetová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.7.2024
SB
Simona Bartmannová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.7.2024
Velice spokojená
