Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3614 hodnocení
5
3449x
4
45x
3
12x
2
6x
1
102x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DG
Dagmar Grabovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.8.2024
IK
Iva Kokaislová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.8.2024
:))
MH
Monika Hatniankova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.8.2024
HH
Helena Hošková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
15.8.2024
Tvrdá podešev a boty se vyzouvaly byli vráceny
MŘ
Magda Římská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.8.2024
MB
Marie Bibrdlikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.8.2024
Velmi spokojena!
JČ
Jana Čepičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.8.2024
Vše v pořádku, objednávka i dodání.
MŠ
Míla Šourková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.8.2024
Ok
E
Elenn
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.8.2024
Papuče kupuji holkám do školy , vždy spokojenost 🙂
MK
Marie Klumpnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.8.2024
Po objednání jsem do tří dnů měla balíček doma, chválím 👍. Bílé botky jsou hezké, zatím jen vyzkoušené ,zdají se pohodlne , uvidím na svatbě. Jinak obchod doporučuji !!!
LK
Lucie Klimentová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.8.2024
Spokojenost.
EŽ
Eva Žižková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.8.2024
Objednala jsem si Bílé baleríny č.37, ale jsou mi malé. Produkt jsem poslala zpět a požádala o výměnu za č. 38, tak věřím, že mi dojdou. Zatím budu čekat :-)
JS
Jarmila Straková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.8.2024
LP
Ludmila Pechová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.8.2024
S obchodem jsem spokojena, hlavně s jednáním personálu. Objednané boty jsem musela vrátit z důvodu, že byly úzké. Po telefonické dohodě jsem obuv vrátila, paní byla velmi ochotná, že mi peníze budou vráceny na účet. Tak doufám, že se vše vyřeší k mé spokojenosti.
NA
Naila Afandiyeva
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
9.8.2024
Objednala jsem ponozky, podle popisu meli by obsahovat 80-95% bavlny a nebo bambusove vlakno. ALE, po doruceni jsem objevila ze material spise cisty plast nez prirodni vlakno. Znacka PESAIL pise ze ponozky jsou "zdravotni", co je blazen. Jak 100% polyester muze byt zdravy na nohy?! No pokud vam nevadi ze budete potit a smrdet, tak to je na vas.
KK
Květoslava Kadlecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.8.2024
Obchod jsem využila již několikrát a vždy s velkou spokojeností.
MŘ
Marta Řeháková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.8.2024
Jsem velmi spokojená. Podle návodu na webových stránkách jsem si změřila velikost, objednala a boty dobře sedí. Rychlé dodání.
JT
Jiřina Titěrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.8.2024
Boty jsou velmi pohodlné. Jsem spokojená. 👍
KW
Klára Wagnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.8.2024
Jsem spokojená 😊👍
LJ
Lenka Jirásko
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.8.2024
Rychlé dodání, se zbožím jsem spokojená
