Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3614 hodnocení
5
3449x
4
45x
3
12x
2
6x
1
102x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
RD
Renata Dreslerova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2023
Velmi
LH
Lucie Hladká
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2023
Boty jsou příliš úzké. Kupovala jsem dvoje různé boty velikosti 41. Jedny byly tak úzké, že jsem se do nich ani nevydala a to mám úzká chodidla. Druhé boty odpovídaly spíš velikosti 39. Nedoporučuji!
AK
Anna Kubičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2023
Jsem tu poprvé a jsem zcela spokojená. Rychlé jednání.......trefila jsem dobře......spokojenost, díky. A.K.
Spokojenost
LČ
Libuše Čvančarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2023
Jsem velmi spokojena s rychlou komunikací, vyřízením a dodání objednaného zboží.
Tenisky jsou pohodlné i na dlouhou chůzi.
Velká pochvala a doporučuji
DŠ
Dana Šormová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2023
komunikace i samotná akce 1*
JM
Jana maceckova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2023
Hodne
BK
Blanka Kulhánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2023
SV
Stanislava Vacíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2023
Ano spokojená
LD
Lenka Dandová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2023
BP
Blanka Paulovičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2023
JŠ
Jarmila Šlahařová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2023
HD
Hana Douděrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2023
Sandály, které jsem koupila ve vašem obchodě, jsou pěkné,
dobře padnou a věří, že se mi v nich bude dobře chodit,
doporučuji.
Hana Douděrová
MČ
Martina Čejková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2023
HB
Helena Bőhmová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2023
LC
Ladislav Chmel
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2023
Anz, spokojen
LV
Ladislava Videmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2023
První nákup a v pohodě.
AŽ
Alena Žouželková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2023
Poprvé jsem objednala,zatím OK.
JT
Jaroslava Tůmová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2023
Při vrácení zboží nejsem spokojena co se týká poštovného, zaplatila jsem 39,- Kč prý jednoduché vrácení napsáno na faktuře. Vyzvedla na balíkovně vracet na zásilkovně , což nechápu proč mám vracet zboží jjinde a ještě mi odečtete poštovné z ceny zboží.Proto bych si už zboží od Váas nebrala.
ZH
Zdenka Hrnčířová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.5.2023
První nákup, zatím spokojená.
