Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3616 hodnocení
5
3451x
4
45x
3
12x
2
6x
1
102x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
RH
Renata Hrabovčáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2023
Ano
MJ
Marie Jiříčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2023
Spokojenost, již mám druhé
ZK
Zdenka Kabešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2023
Rychlé jednání ,se zbožím velká spokojenost.
LS
Libuše Srbová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2023
Velice jsem spokojena, slušné jednání a rychlé dodání.
SH
SVATAVA HORÁKOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2023
Rychlé dodání
DM
Dagmar Mrižová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2023
VK
Veronika Krejčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2023
MB
Martina Bílková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2023
Mč
Monika černakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2023
KŠ
Kamila Štíplová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2023
Naprostá spokojenost, rychlé dodání
IV
Iva Valentová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2023
Obchod funguje bezvadně!
JT
Jiřina Traganová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2023
RŠ
Radka Švehlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2023
Modré boty jsou hezké,dobře se v nich chodí,netlačí.Jsou pohodlné a maj dost prostoru na prsty.
líbí se. Děkuji.
VB
Věra Berková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2023
Každou sezonu si u Vás vyberu obuv a do teď jsem byla vždy spokojená s dodáním.
Tentokrát jsem si objednala kozačky, které přišly velice rychle, ale pří zkoušení byly v levé botě v patní části nevytáhnuté hřebíky. Štěstí, že jsem je hned neobula na nohu - takový úraz bych nikomu nepřála .Tak to odnesla jenom poraněná dlaň.
Vím, že to není Vaše chyba, ale stát by se to nemělo, - už od teď budu ve střehu.....
Zdravím V.
DT
Dana Teichmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2023
Naprostá spokojenost.
IK
Ivana Kostihová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2023
Rychlé dodání, boty pohodlné a hezké. Vzhledem k nízké ceně a k faktu, že se nejedná o boty kožené, jsem zvědavá na jejich výdrž. To rozhodne, zda se k nákupům v této firmě vrátím.
ZC
Zdenka Celnarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2023
Velice rychlé doručení,krásné boty
PN
Petra Náměstková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2023
Spokojenost. Objednávka dorazila brzy a v pořádku.
ML
Marcela Lešetická
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2023
Spokojenost. Rychlé dodání a zboží kvalitní, nikdy žádný problém.
PL
Pavlína Labuťová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2023
s obchodem jsem moc spokojená ,rychlé dodání
