Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3616 hodnocení
5
3451x
4
45x
3
12x
2
6x
1
102x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MP
Michala Pekárková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2023
Rychlost dodání do tři dnů naprosto super, boty vypadají úplně stejně jako na obrázku, velikost sedí, daji se utáhnout na lýtkách a u kotníku což je perfektní pro hubenější nohy jako mám já. Za mě obchod doporučuji.
PN
Pavla Navratilova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2023
Pěkné boty rychle dodání o.k.
RV
Radek Vítek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2023
Všechno v pořádku, rychlé dodání
SK
Stanislava Kyllarova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2023
Vše OK, hezké botky, rychlé dodání
JZ
Jana Zrostova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2023
VN
Vlastimil Najbrt
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2023
Spokojen velmi
SŠ
Sabina Štenzlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2023
ZH
Zdenka Hovorková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2023
Rychle objednané a rychle doručené
JC
Jana Cesáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2023
Opakované velmi
JZ
Jitka Zdrazilova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2023
JČ
Jaroslav Čtvrtečka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2023
ZR
Zdeňka Rosenbergová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2023
MP
Miluše Pelichovska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2023
EK
Eva Kurková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2023
NA
Naďa Adamcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2023
Já velmi, boty jsou mi dobře a dobře se v nich chodí!
Vše v naprostém pořádku.
JS
Jarmila Sochorová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2023
JD
Jana Dujková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2023
Celkem ano
HM
Hana Melounova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2023
Se zbožím celkem ano,akorát jsem obdržela jinou barvu,chtěla jsem černé,obdržela jsem tmavě modré.
M
Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2023
Boty mám jako dárek. Ale vypadají dobře.
