Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3616 hodnocení
5
3451x
4
45x
3
12x
2
6x
1
102x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JP
Jana Prusova
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2023
S obchodem jsem spokojená, ale boty mám osm dní a již jsou prasklé v podrážce, takže do nich teče. Jsou to boty do sucha ne do mokra
JC
Jarmila Chadimová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2023
Mohu vřele doporučit,jeden den zaplatila a druhý den byly doma .
Přeji hezký den.
VS
Vlasta Stuchlíková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2023
SP
Slávka Pechálová
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2023
Boty hezké, ale přišly v krabici, která byla absolutně roztrhaná, zcela evidentně od jiných bot... Brala bych to, kdyby bylo dopředu upozorněno, např. při opakovaném používání obalových materiálů v rámci šetrnosti k planetě, ale takto to vypadalo opravdu velmi neprofesionálně - navíc boty mám jako dárek, takže opravdu zklamání.
OD
Oldřiška Doleželová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2023
Sice rychlost, ale tyto kozačky jsem objevila v kamenném obchodě za necelých 500Kč.
ZS
Zuzana Sikorová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2023
KP
Květoslava Paidarova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2023
JS
Jarmila Straková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2023
SH
Světlana Hrstková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2023
BB
Bc. Zdeňka Brijarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2023
Spokojenost maximální, rychlé a komunikativní jednání. Děkuji.
ZM
Zdeňka Michellerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2023
Jsem spokonena. Dosud mě tento obchod nezklamal.
I
Ivan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2023
GB
Gita Bláhová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2023
Jsem velice spokojená
VŠ
Veronika Štolfová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2023
Vše co jsem očekavala zatím nemam problem...
PP
Petr Pavlas
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2023
Vše v pořádku, nohy mi neumrznou.😀
LV
Lucie Válková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2023
Boty vypadaji pěkně ale to je jedinne pozitivum.
Po prvním noseni kdy byly obuty asi 30 minut jsou silene poskrabane, ani nevim od ceho a skrabance na botach silene sviti takze to vypadá ze jsou boty špinavé.Za me vyhozene penize kdyz obuv nevydrzi ani bezne noseni
SK
Stanislava Kyllarova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2023
Velmi, rychlé dodání, příjemné ceny
VS
Vlastimila Seidlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2023
Boty mě nezklamaly . Jsou praktické, vypadají dobře a snad s nimi přežiji zimní venčení psíka.
MB
Manuela Blažková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2023
RD
Radka Draštíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2023
