Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3616 hodnocení
5
3451x
4
45x
3
12x
2
6x
1
102x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JL
Jana Slavíková, Lamino
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2024
VŠECHNO V POŘÁDKU
HD
Helena Dlouha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2024
Velký výběr obuvi pro každou příležitost, rychlé dodání. Maximální spokojenost. Doporučuji.
MP
Martina Planetová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2024
Ok
JŠ
Jiřina Šamonilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2024
Spokojenost, rychlé dodání
Chválím
Boty pro vnučku krásne, veliká spokojenost
Objednavala jsem ještě jedny
JH
Jana Hančová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2024
Ano, velice.
DR
Dana Reiterová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2024
JB
Jana Bořecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.1.2024
Nakupuji zde opakovaně, vždy rychlé dodání, boty sedí, jsem velmi spokojená
MB
Martina Bachanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.1.2024
Velmi spokojena, objednavam zde obuv opakovane....
AH
Alena Helclová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
20.1.2024
Ano, spokojená
JS
Jana Skalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2024
Ano velice
JJ
Jana Jungwirthová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2024
Velmi
MŠ
Marie Šedinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2024
Velmi spokojená.
MG
Marie Gavliková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2024
Jsem s obuvi spokojená.Příště si zase objednám.
DS
Dita Slámová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2024
AV
Alena Vinšová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2024
spokojenost, vždy vše včas dodáno.
HH
Hana Harnychová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2024
Ano.
PC
Pavlína Chládková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2024
Zboží odpovídá obrázku, kvalita ceně:-)
MŠ
Martina Švejdová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2024
IT
Irena Tyrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2024
DT
Dagmar Talcikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2024
Super sem spokojena příště si objednám zase .přeji vám hodně zákazníků Talcikova Dagmar přeji hezký Den
