Volné pracovní nabídky

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici manažerka/manažer eshopu Sboty.cz

Manažerka/manažer eshopu s dámskou obuví

Hledáme novou/nového zkušenou/zkušeného manažerku/manažera pro e-shop s dámskou obuví s devítiletou tradicí a vlastním skladem 1000 m2.

Požadujeme + náplň práce:

aktivní řidič skupiny B

vedení stávajícího týmu orientace v obchodu, internetu a hlavně v e-shopu

marketing a propagace obchodování s velkoobchodními partnery – nákup zboží

práce s photoshopem výhodou

posouvání k novým cílům

vytváření slevových akcí

prokolektivní vystupování

základy SEO

zodpovědnost

loajalita

práce s penězi

chuť pracovat

Hledáme jen zájemkyni/zájemce pro dlouhodobou spolupráci. Zaškolení a předání stávající funkce od odcházející manažerky.

Nabízíme:

práce na HPP

odpovídající finanční ohodnocení

odměny z plnění

23 dnů dovolené

místo výkonu Místek (staré autobusové nádraží) Třebízského 1481

Prosím o zaslání životopisu s fotografií na srubar.michal@seznam.cz