Black Friday - Černý pátek

K nákupní horečce známé jako Black Friday se i letos po vzoru svých kolegů z USA přidává i český eshop firmy Benet Promotion s.r.o a to Sboty.cz. Black Friday nebo-li Černý pátek je každoroční událost, která následuje po americkém Dni díkuvzdání a neoficiálně zahajuje vánoční nákupní sezonu.

Mnoho lidí název tohoto dne přisuzuje ke známé události na finančních trzích, respektive krachu newyorské burzy, který se však stal ve čtvrtek 24. října 1929 a je známý pod jménem Black Thursday. Ve skutečnosti však název "Černý pátek" nemá s newyorskou burzou nic společného a původ není úplně jasný.

Jedna z mnoha možností říká, že jde o den, kdy se obchodníci dostávají do zisků, tedy do "černých čísel". Jiné zdroje však tvrdí, že název tomuto dni určili policisté z Philadelphie, kde má toto slevové šílenství počátky, protože celé město vždy tento den zažilo díky nakupujícím dopravní kolaps a mnoho kolon.

Black Friday se řadí ke dnům v roce, kdy obchodníci přicházejí s největšími slevami a tento zvyk se postupně dostává daleko za hranice Spojených států. V České republice se spustí akce s názvem Black Friday 24. listopadu přesně o půlnoci a Váš nejoblíbenější eshop Sboty.cz bude u toho!

 

START: v noci z 20.11.2017 na 21.11.2017

 

 

 

 

Doprava zdarma

Při nákupu nad 999 Kč.
 

Vše skladem

Více než 2000 modelů.
 

Rychlé doručení

Odesíláme do 48 hodin.
 

Zákaznická podpora

+420 702 094 738 (  8 - 15h)